Fate Set Right

Status:

Dodane przez: Sky

Zmieniacze czasu to niebezpieczne urządzenia, a czarodziejom i czarownicom, którzy igrają z czasem, przytrafiają się okropne rzeczy. Ale czy na pewno? Przypadek, który cofa Hermionę w czasie, zmienia los prawie tuzina istnień, w tym jej własny. Miłość, której wcześniej nie było, nadzieja tam, gdzie została utracona i zaufanie w miejscu, w którym zawsze była podejrzliwość. Młoda Gryfonka, która wcześniej nie istniała.
Dla Aurory Snape rozpoczęcie edukacji nie jest łatwe, biorąc pod uwagę, że jest córką Mistrza Eliksirów, a w Hogwarcie została właśnie otwarta Komnata Tajemnic, zagrażając Mugolakom. Wiele trudności sprawiają jej też próby przekonania Draco, że jego postrzeganie Mugolaków jest błędne. I na pewno nie pomaga jej to, że jedna z nielicznych Gryfonek, która jest dla niej miła, jest tak naprawdę osobą, która nie powinna jej zbyt dobrze znać: jej matką.
TAGI: W trakcie, Dla wszystkich, Bardzo długie, Hogwart

Więcej... Fate Set Right

Goniąc Słońce

Status:

Dodane przez: Seyli

Hermiona chciała tylko nauczyć się Uzdrowicielstwa. Odkrywa, że profesor Snape mimo wszystko też jest człowiekiem, a jego działania decydują o losach toczącej się wojny.
TAGI: Zakończone, +18, Bardzo długie, Angst, Drama, Hogwart, Romans, Pairingi: Ginny/Harry

Więcej... Goniąc Słońce

Szach Mat! Czyli HG/SS Bez Cukru

Status:

Dodane przez: mroczna88

Nawał obowiązków szkolnych i pewien Czarny Pan nie pozwalają Snape’owi na oddanie się w pełni tworzeniu eliksirów dla Zakonu, więc Dumbledore oddelegowuje do tego wątpliwie przyjemnego zadania Hermionę, która cierpliwa jest przez trzy dni. Mnóstwo głupoty, durnych kłótni na poziomie przedszkolaków i Snape’a, który śmie być człowiekiem i czuć. Powaga pojawia się od czasu do czasu.
TAGI: W trakcie, Dla wszystkich, Drama, Hogwart, Humor, Hurt/Comfort, Pairingi: Ginny/Draco, Hermiona/Ktoś, Inne

Więcej... Szach Mat! Czyli HG/SS Bez Cukru

HGSS Dwa Słowa

Status:

Dodane przez: Anni

Rok po Bitwie o Hogwart Hermiona wpada na trop spisku kilku wysoko postawionych pracowników Ministerstwa Magii. Ich głównymi celami jest Hermiona i… Snape.
Czy Hermionie i Snape’owi uda się ich powstrzymać, nawet mając do pomocy francuskie Ministerstwo Magii, francuskich szpiegów na terenie Wielkiej Brytanii oraz Davida Camerona, który mobilizuje całą armię brytyjską?
Dużo opisów rytuałów, procesów warzenia eliksirów, teorii magii w połączeniu z mugoloznawstwem z postaci internetu, podsłuchów czy laptopów.
TAGI: Skończone, Bardzo długie, +18, Drama, Post-Hogwart, Romans, Ciąża, Pairingi: Hermiona/Ktoś, Ginny/Harry

Więcej... HGSS Dwa Słowa

Post Tenebras, Lux – Po Ciemności Światło

Status:

Dodane przez: Mamuś Anni

Przypadkowe spotkanie po dziesięciu latach od zakończenia wojny może mieć daleko idące konsekwencje.
Opowiadanie o wielu sprawach, ale głównie o Uzdrawianiu.
TAGI: Skończone, +18, Bardzo długie, Hurt/Comfort, Post-Hogwart, Romans, Pairingi: Ginny/Harry, Luna/Neville

Więcej... Post Tenebras, Lux – Po Ciemności Światło

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania