Kilka słów o nas…

Sevmione jest nazwą romantycznej relacji postaci ze świata Harry’ego Pottera: Hermiony Granger oraz Severusa Snape’a. Ich romans nie miał, oczywiście, miejsca w książkach, jednak wszystkie obecne na tej stronie osoby wierzą w jego potencjał i postanawiają go zgłębić.

Hermiona jest młodą kobietą, która nie znosi nonsensu, wszystko robi najlepiej jak potrafi, jest bardzo inteligentna, oczytana, żądna wiedzy, a jednocześnie pozostaje kimś, kto najbardziej na świecie chce pomóc innym, choć jest rzadko doceniana przez tych dookoła niej.

Severus jest najprawdopodobniej najzdolniejszym czarodziejem jakiego znamy (poza Dumbledorem i Voldemortem). Jest inteligentny, sarkastyczny, nie toleruje niedbalstwa i głupoty, i pomimo tego, że wyraźnie nie znosi wszystkiego i wszystkich całym sobą robi wszystko, by zapobiec wygranej Voldemorta, a pod swoją maską chłodu skrywa samotne i wrażliwe serce.

Dzieli ich 20 lat, ale łączy wszystko inne.

Jeśli i Ty widzisz w tym potencjał, to jest to miejsce dla Ciebie 😉


 

Sevmione.pl jest stroną stworzoną przez fanów dla fanów, naszym bezpiecznym przystankiem w świecie internetu.

WAŻNE! Zarówno przy opowiadaniach, jak i fanartach, bardzo prosimy o przeczytanie regulaminu. Został zapisany krótko i dosadnie, żeby nie zabierać Wam za dużo czasu, a pozwoli uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. 

Na koniec chciałybyśmy dodać, że strona ta została założona na serwerze, na którym osoba gnębiąca autorów opowiadań Sevmione (no heja, trollu, jeśli to czytasz 😉 ) nie będzie mogła zrobić nic, by treści przez nas publikowane zniknęły. W gruncie rzeczy powinnyśmy temu trollowi podziękować – to dzięki jego staraniom ta strona powstała.

A teraz piszmy, komentujmy i dobrze się bawmy shipując najfajniejszy i najinteligentniejszy z potterowskich shipów!