Informacje powitalne

Kochani,

Serdecznie witamy na sevmione.com!

Jest to portal dedykowany pairingowi Severusa Snape’a i Hermiony Granger, stworzony przez fanów  dla fanów na bezpiecznym serwerze, którego nikt nie tknie i nie usunie opowiadań. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba!

Co tu znajdziecie?

 

Fanfiki
Powoli poszerzająca się baza twórców opowiadań HGSS, wszystko po polsku! Co do zasady każdy fik jest z naszą kochaną parą, więc jeśli szukacie fika z inną parą (jako główną, bądź dziejącą się w tle) to możecie użyć naszego Searcha, żeby taki fik znaleźć. Możecie również filtrować wyniki ze względu na kategorię, długość i status ukończenia. Istotne jest to, że komentować możecie nie tylko całość rozdziału, ale poszczególne akapity również! (Wattpadowcy będą wiedzieli o co chodzi, resztę zapraszamy do Newsa #2 po więcej wyjaśnień)

 

Fanarty
Narysowałeś naszą parę lub znalazłeś super obrazek w internecie? Podziel się! Każdy z nas chętnie popatrzy na nowe przedstawienie naszej kochanej dwójki. Nie jesteś autorem tego obrazka? Nie ma problemu, po prostu upewnij się, że razem z fanartem załączysz również link do źródła! (Przypominamy, że pinterest nie jest źródłem)

 

Humor
Pośmiejmy się! Czemu Potter przeszedł przez ulicę? Bo myśli, że mu wszystko wolno! Ten, i o wiele lepsze żarty oraz humorystyczne obrazki możecie znaleźć oraz możecie dzielić się swoimi.

 

Pliki
Jeśli autor danego fika chce Wam pozwolić go zatrzymać, to jak najbardziej może! Pliki z Waszymi opowiadaniami/tłumaczeniami można będzie tutaj ściągnąć i trzymać w skarbcu fików na komputerze/telefonie. O tym, czy dane opowiadanie może być udostępnione w tej formie decyduje autor.

 

Forum
Porozmawiajmy! O wszystkim i o niczym! Jeśli brakuje Wam jakiejś kategorii, dajcie nam znać, postaramy się ją wcisnąć.

 

Regulamin
Bardzo, bardzo istotny element. Poczytajcie, zapoznajcie się z zasadami. Chcemy żyć tu sobie pokojowo, a do tego potrzebna jest znajomość panujących tu zasad. Napisany jest krótko i treściwie, żeby łatwo było go ogarnąć.

 

O nas
Czym jest sevmione? Czym jest ta strona i jaki jest jej cel? Trochę informacji jest w tej notce, którą obecnie czytacie, ale po więcej informacji zapraszamy do tego działu.

 

Profil
Miejsce gdzie dzieje się magia! To stąd możecie publikować opowiadania (po szczegóły zapraszamy do Newsów #2), a także zapisywać swoje ulubione, a na profilach innych podpatrzeć ich ulubione oraz listę ich tekstów!

 

Login/Rejestracja
Jest szybka i przyjemna, dołącz do nas, czytaj i baw się z nami!

 

Otwórz czat
Czat otwarty dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Można mieć go otwartego cały czas, ale można też zamknąć, by nie przeszkadzał w czytaniu. Kiedy ktoś coś napisze, dyskretnie da Wam znać.

 

 

Stronka jest jeszcze młoda i nie do końca rozwinięta, więc mogą zdarzać się różne śmieszne, nieprzewidziane rzeczy, jak np. informacje wyskakujące po francusku 😉 Nasz magoarchitekt jest Francuzem, więc takie kwiatki mogą się zdarzać.

Nie wahajcie się zgłaszać nam wszystkich niedogodności – przy tworzeniu tej strony próbowałyśmy myśleć o wszystkim, ale na pewno coś nam umknęło. Także jeśli czegoś Wam brakuje, macie jakiś pomysł by rozwinąć stronę – dajcie nam proszę znać na [email protected]

Wszelkie pomysły możecie też wrzucać do stworzonego wątku na forum!

 

Prosimy jedynie o trochę cierpliwości, bo, jak wiadomo, wszystko wychodzi w praniu, więc po uruchomieniu strony zapewne będą się pojawiać różne dziwne rzeczy.

Obecnie w pracach jest:

  1. poprawienie czatu w wersji mobilnej
  2. stworzenie listy opowiadań własnego autorstwa w Profilu
  3. ranking
  4. dodanie możliwości wpisania Streszczenia fiku

 

Mamy w planach również kilka niespodzianek dla Was – odkryjecie je w swoim czasie 😉

 

Na koniec chciałybyśmy również wspomnieć o możliwości rzucenia syklem. Strona jest robiona przez fanów, dla fanów, jak już wspomniano, ale zarówno serwer, jak i magoarchitekt swoje kosztują. Dlatego też jeśli mielibyście taką możliwość i chęć, to możecie wesprzeć utrzymanie stronki – na głównej stronie jest link do PayPal.

 

A teraz zasuwajcie Rejestrować się i brać udział w tej nowej, wspaniałej przygodzie! 🙂