Departament tajemnic

Dodane przez: Sky

Wchodzi Lucjusz Malfoy do gabinetu Ministra Magii i zaczyna dziwnie syczeć oraz stroić głupie miny. -Czarny Pan powstaje, jesteśmy już gotowi. Minister patrzy się i mówi: -Departament Tajemnic piętro niżej.

Kolejka

Dodane przez: Sky

Dwór Malfloyów, skrzaty właśnie podają posiłek. Snape mija kolejkę i nakłada sobie podwójną porcję. Wszyscy oburzeni. Nie wiedzieli, że kobiety w ciąży i szpiedzy Zakonu Feniksa są obsługiwani poza kolejnością.

Pomarańcze

Dodane przez: Sky

Voldemort i Nagini stoją przed mapą i planują ważną akcję. Wchodzi Snape z pomarańczami, wyciąga aparat fotograficzny, robi zdjęcia mapy i wychodzi. Nagini zdziwiona pyta Voldemorta: – Kto to był? – Snape, Dumbledorski szpieg. – Czemu go nie złapiesz? – Nie ma sensu. Znów się wykręci. Powie, że przyniósł pomarańcze.

Błędny rycerz

Dodane przez: Sky

Voldemort raz nakrył Snape kręcącego się niebezpieczne blisko biurka, którego szuflady były wypełnione niezwykle mrocznymi i tajnymi planami. – Snape, co robisz w moim gabinecie? – wysyczał. – Czekam na Błędnego Rycerza – odparł niewinnie Snape. – A, to w porządku. Czarny Pan wyszedł uspokojony z pokoju, ale coś zaczęło mu świtać i wrócił do […]

Ucho

Dodane przez: Sky

Wytrzeźwiawszy, Snape energicznie uniósł ucho. Było to ucho George’a.

Kotek

Dodane przez: Sky

Snape usłyszał pukanie do drzwi. Otworzył je. Za drzwiami stał kotek. – Chcesz mleczka, głuptasku? – spytał czule Snape. – Sam jesteś głupi! Właśnie wracam od Albusa Dumbledora – odrzekła McGonnagal.

Szybkościomierz

Dodane przez: Sky

Szybkościomierz miotły Pottera pokazywał 120 km/h. Obok szedł Voldemort, udając, że nigdzie się nie śpieszy.

Światła

Dodane przez: Sky

Hagrid gnał swoim 600-konnym Motocyklem do Nory. Obok niego pędzili Śmierciożercy na miotłach. – Paparazzi – pomyślał Hagrid.

Pokój życzeń

Dodane przez: Sky

-Otwierać Pokój Życzeń! – Krzyknęła Dolores. -Nikogo tu nie ma! – Odkrzyknął Harry. I tym oto sprytnym sposobem Gwardia Dumbledore’a uniknęła odkrycia już trzeci raz.

Skrzeloziele

Dodane przez: Sky

Snape wszedł do Dworu Malfoyów. – Nie chciałbyś Lucjuszu pracować dla Zakonu Feniksa? Zszokowany Lucjusz patrzy na niego podejrzliwie. Snape zmieszany idzie do drzwi. – Nie masz może skrzeloziela?- pyta. Wie że ludzie pamietają tylko koniec rozmowy

Myśli

Dodane przez: Sky

Harry Potter przechadzał się korytarzami Hogwartu. Minął Draco Malfoy’a. -Dokąd on idzie? – pomyślał Malfoy. -Nie twój zasrany interes – pomyślał Potter.

Paralotnia

Dodane przez: Anni

Syriusz pyta Harry’ego: – Paralotnia to drapieżne zwierzę? – Nie, czemu pytasz? – Bo musiałem walnąć ją trzy razy zaklęciem, zanim puściła człowieka.

Miotły

Dodane przez: Anni

Ron leci na swojej starej Zmiataczce. Nagle miotła odmawia mu posłuszeństwa. Harry proponuje, że weźmie Rona na hol i poholuje go swoim Nimbusem 2000. – Jeśli będę leciał za szybko, to pokaż mi ręką, wtedy zwolnię. Lecą tak i lecą. Nagle do Harry’ego podlatuje na Błyskawicy Cho, puszcza do niego oko i przyspiesza. Harry nie […]

I coś o naszej Lunie

Dodane przez: Anni

Ginny stoi po jednej stronie rzeki, a Luna po drugiej. Ginny pyta: Hej Luna, jak mam się dostać na drugą stronę, nie mam różdżki. Na to Luna: Przecież jesteś po drugiej stronie.

O Lucjuszu

Dodane przez: Anni

Lucjusz Malfoy siedzi w Azkabanie. Pyta go inny z więźniów: – Jak wpadłeś? – Przez przypadek. Mój syn Draco pisał w szkole wypracowanie na temat „Czym się zajmuje mój tata?”

If you don’t like this Harry Potter joke

Dodane przez: Anthony

There’s something Ron with you!

Knock Knock

Dodane przez: Anthony

Who’s there? Harry. Harry who? Harry up it’s getting cold out here!